Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "När månen har vaknat", olja på duk, signerad o daterad Lennart Nilsson -85.
232847. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "När månen har vaknat", olja på duk, signerad o daterad Lennart Nilsson -85.
46,5 x 38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46,5 x 38 cm.
Kalmar Auktionsverk
761