PARTI PORSLINS OCH METALLFÖREMÅL, 14 delar, bland annat Rosenthal.

232715. PARTI PORSLINS OCH METALLFÖREMÅL, 14 delar, bland annat Rosenthal.

Vas, keramik, Rörstrand, Gunnar Nylund, höjd 16 cm.
Skulptur, metall, signerad Lorentz, höjd 20 cm.
6 mockakoppar med fat, "Sanssouci", Rosenthal.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 704