SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft.

23269. SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft.

Spegelns mått; 210 x 85 cm, konsolbordets mått: längd 80, bredd ca 40, höjd 80 cm.

Konsolbord ej ursprungligt tillhörande, slitage, skador, lösa delar medföljer, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 260