KARMSTOL, Svegards Markaryd, Sweden.1900-TAL.

232685. KARMSTOL, Svegards Markaryd, Sweden.1900-TAL.

Klädd i konstskinn.
Brännmärkt.

Bruksslitage, sits med tryckskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i konstskinn.
Brännmärkt.

Antal besök: 4 220