VINGLAS, 5 st, Orrefors Intermezzo.

232645. VINGLAS, 5 st, Orrefors Intermezzo.

Blå strimma i foten. Blandad sortering, delvis oslipade kanter. Höjd 21,5 cm.

Slitage, förekomst mycket små nagg längs kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 905