ARKIVSKÅP med JALUSI, Åtvidaberg, 1900-tal.

232581. ARKIVSKÅP med JALUSI, Åtvidaberg, 1900-tal.

Ek.
Ca. längd 52, bredd 40, höjd 112 cm.

Bruksslitage. Jalusi låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Bruksslitage. Jalusi låst.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 987