YTTERFODER, flintgods, dessin Alf Wallander, Rörstrand.

232361. YTTERFODER, flintgods, dessin Alf Wallander, Rörstrand.

Höjd ca. 18 cm.

Slitage, nagg, sprickor, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Antal besök: 900