PARTI SILVER 8 delar tot vikt 163 gram samt BREVPRESS, silver.

23233. PARTI SILVER 8 delar tot vikt 163 gram samt BREVPRESS, silver.

3 delar (sked, gaffel samt kniv), NM 830s.
4 teskedar, Solmund Freng 830s.
Sockersked, Solmund Freng 830s.
Längd 11, 5 - 18,5 cm.
Brevpress, silver, fylld, " A/S Stavanger Tinfabrik", stämplad G.H, diameter 8,5 cm.

Gravyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 11, 5 - 18,5 cm.

Gravyr. Bruksslitage.

Antal besök: 1 985