PARTI SILVER, 8 delar. Total vikt 262 gram.

23231. PARTI SILVER, 8 delar. Total vikt 262 gram.

Sked, J. Smcjda 830s.
Gaffel, M. AASE.
Gaffel, R Mellin Finland.
Såsslev, otydliga stämplad.
Kaffesked, dekor av huvud, J.S.
Gaffel, dekor av ros, Finland.
Kaffesked, dekor av druvor, Antiko 800.
Sked med emaljdekor, MH 900.

Längd 9,5 - 21 cm.

Slitage. Skada på emaljdekor. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sked, J. Smcjda 830s.
Gaffel, M. AASE.
Gaffel, R Mellin Finland.
Såsslev, otydliga stämplad.
Sked med emaljdekor, MH 900.

Längd 9,5 - 21 cm.

Antal besök: 1 238