PARTI SILVER, 4 delar, Norge, 1800-tal. Tot vikt 238 gram.

23229. PARTI SILVER, 4 delar, Norge, 1800-tal. Tot vikt 238 gram.

Sked, AAS & Sollie 13 1/4, längd 17,5 cm.
2 st skedar,Tostrup 1847 13 1/?, längd 22 cm.
Sked, AB 13 1/?, längd 24,5 cm.

Bruksslitage/ Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage/ Slitage.

Antal besök: 1 112