BYRÅ, 4 lådor, mahogny, empire, tidigt 1800-tal.

232274. BYRÅ, 4 lådor, mahogny, empire, tidigt 1800-tal.

Höjd 92 cm.
Bredd 73 cm.
Djup 47 cm.

Renoverad. Omarbetad.
Ett ben löst.En nyckelskylt sönder.
Repor, märken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92 cm.
Bredd 73 cm.
Djup 47 cm.

Renoverad. Omarbetad.
Repor, märken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 745