Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Orientaliskt
LAMPFOT, flintgods, Josef Ekberg, Gustavsberg, signerad.
232193. LAMPFOT, flintgods, Josef Ekberg, Gustavsberg, signerad.
Höjd ca. 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 30 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 706