FIGURINER, 4 st, flintgods, Walt Disney Productions, 1900-talets mitt.

232177. FIGURINER, 4 st, flintgods, Walt Disney Productions, 1900-talets mitt.

Kalle Anka samt Knatte, Fnatte och Tjatte. Höjd 7-13 cm.

Kalles samt knattes huvud och är lagat. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 707