FIGURINER, 3 st, stengods, sjöfåglar, Paul Hoff, Gustavsberg. 1900-talets andra hälft.

23217. FIGURINER, 3 st, stengods, sjöfåglar, Paul Hoff, Gustavsberg. 1900-talets andra hälft.

"Vigghona" stämpel märkt Gustavsberg Sweden P.Hoff, höjd ca 9 cm.
Sjöfågel signerad P.Hoff K-Studion gustavsberg Sweden, höjd 8,5 cm.
Minsta sjöfågel omärkt.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minsta sjöfågel omärkt.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 957