HOMER RANSFORD WATSON. HANS ART. Hölastning, olja på pannå, signerad.

232145. HOMER RANSFORD WATSON. HANS ART. Hölastning, olja på pannå, signerad.

25 x 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 29 cm.

Antal besök: 1 449