Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
KENNETH SIGVARDH. Olja på duk, "De gamla båthusen Jämtland", Sign o daterad 64.
231957. KENNETH SIGVARDH. Olja på duk, "De gamla båthusen Jämtland", Sign o daterad 64.
70 x 43 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 43 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 090