KENNETH SIGVARDH. Olja på duk, "De gamla båthusen Jämtland", Sign o daterad 64.

231957. KENNETH SIGVARDH. Olja på duk, "De gamla båthusen Jämtland", Sign o daterad 64.

70 x 43 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 43 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 373