GOLVLAMPA. Teak/Textil, Märkt Aneta, 1960-tal.

231950. GOLVLAMPA. Teak/Textil, Märkt Aneta, 1960-tal.

Golvlampa på tre ben med cylinerformad skärm.
2 ljuspunkter.
Höjd 120 cm.
Märkt Aneta T24 Max 60 W.

El ej funtionstestad.
En skruv saknas.
skärm med slitage samt hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ljuspunkter.
Höjd 120 cm.
Märkt Aneta T24 Max 60 W.

El ej funtionstestad.
En skruv saknas.
skärm med slitage samt hål.

Antal besök: 2 548