KISTA, trä, 1800-tal.

KISTA, trä, 1800-tal.
231945. KISTA, trä, 1800-tal.

Järnbeslag. Ca. längd 155, bredd 55, höjd 36 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
231945. KISTA, trä, 1800-tal.

Slitage, skador.

Antal besök: 687