WALDEMAR SJÖLANDER. Färglitografi, kvinna vid bord, signerad och daterad 1946.

231941. WALDEMAR SJÖLANDER. Färglitografi, kvinna vid bord, signerad och daterad 1946.

36x27 cm.

Gulnat blad.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

36x27 cm.

Gulnat blad.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 060