FICKUR, silver, E Roberts, Manchester, England, 1800-tal.

231927. FICKUR, silver, E Roberts, Manchester, England, 1800-tal.

Med uppdragsnyckel
Inskription på urverk, E Roberts Manchester 1198
Diameter 5 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med uppdragsnyckel
Diameter 5 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 855