LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, 1900-tal.

231851. LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, 1900-tal.

Ett par för vägg. Höjd ca. 12-27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 426