LOK, VAGNAR och TRANSFORMATOR, Trix och Liliput.

231837. LOK, VAGNAR och TRANSFORMATOR, Trix och Liliput.

8 vagnar, 2 lok, transformator.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 880