BLOMBORD, String, 1960-tal.

BLOMBORD, String, 1960-tal.
231811. BLOMBORD, String, 1960-tal.

Underrede i stål, kanterna fanerade med teak. Längd 85, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 207