SKÅL, porslin, Kina, Qing-dynasti.

23181. SKÅL, porslin, Kina, Qing-dynasti.

Figurscen i underglasyrblått, diameter ca 20 cm.

Slitage, obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, obetydligt nagg.

Antal besök: 1 255