SKÅL, FAT, porslin i blanc de chine, Kina.

23178. SKÅL, FAT, porslin i blanc de chine, Kina.

Skål med lejonmaskaroner, fat med dekor av drake, diameter 11,5 resp. 15,5 cm.

smärre slitage, fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre slitage, fotringsnagg.

Antal besök: 1 311