DOCKOR, 2 st, 1950-tal, Varav en Schildkröt-Puppen und Spielwaren GmbH.

231770. DOCKOR, 2 st, 1950-tal, Varav en Schildkröt-Puppen und Spielwaren GmbH.

1 docka i plast med rörliga delar på metallställning, höjd 23 cm
1 docka i plast med rörliga delar, höjd 43,5 cm. Schildkröt-Puppen und Spielwaren GmbH.
Märkt med Sköldpaddssymbol 44.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 798