LAVOAR MED STENSKIVA, 1920/-30-tal.

231755. LAVOAR MED STENSKIVA, 1920/-30-tal.

Underskåp med dörr och låda, stenskiva med uppsatshylla.Höjd 99, längd 67, bredd 49 cm.

Slitage, fläckar och repor, dragknopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 871