SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. TAVLA, olja på duk, signerad och daterad -76, Hulterstad by.

231747. SIGFRID "SIFFRAN" SÖDERGREN. TAVLA, olja på duk, signerad och daterad -76, Hulterstad by.

27 x 97,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 97,5 cm.

Antal besök: 5 919