SKEDAR, 4 st, silver, 1700-tal.

231708. SKEDAR, 4 st, silver, 1700-tal.

3 st Johan Pettersen , Söderhamn 1767 samt 1 st Petter Åkerman, Stockholm 1776, längd 20 - 21,5 cm.

Slitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gravyr.

Antal besök: 1 284