YTTERFODER, majolika, märkt, 1800-1900-tal.

231692. YTTERFODER, majolika, märkt, 1800-1900-tal.

Höjd 21,5 cm.
Diameter 23 cm.

Spricka i botten.
Små nagg i ovankant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 cm.
Diameter 23 cm.

Spricka i botten.
Små nagg i ovankant.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 711