LARS NORRMAN. olja på pannå, signerad + OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad + Blyertsteckning.

231689. LARS NORRMAN. olja på pannå, signerad + OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad + Blyertsteckning.

Norrman, 17x51 cm.
Oidentifierad konstnär, 42x30 cm.
Blyertsteckning med text, 38x25 cm.

Slitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Norrman, 17x51 cm.

Slitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 072