CAFÉBORD, 19/2000-tal, skiva i marmor.

2316585. CAFÉBORD, 19/2000-tal, skiva i marmor.

svärtat underrede i metall, höjd ca 71, 70x70 cm.

slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, repor.

Antal besök: 557