TEKANNOR med lock, 2 st, porslin, Kina.

23157. TEKANNOR med lock, 2 st, porslin, Kina.

Underglasyrblått, höjdd 10,5 resp. 11 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 855