MOTORGRÄSKLIPPARE, Husqvarna 35.

231577. MOTORGRÄSKLIPPARE, Husqvarna 35.

Master Garden.

Bruksslitage. Skador på handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Master Garden.

Antal besök: 1 939