C O HULTEN. Färglitografi, Komposition, Signerad C O Hultén, Onumrerad.

231556. C O HULTEN. Färglitografi, Komposition, Signerad C O Hultén, Onumrerad.

29x39 cm.

Något gulnad.
Onumrerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x39 cm.

Något gulnad.
Onumrerad.

Antal besök: 852