ROY LINDQVIST. Färglitografi, Komposition med figur, Signerad Roy Lindqvist samt daterad okt -80, numrerad E.A.

231554. ROY LINDQVIST. Färglitografi, Komposition med figur, Signerad Roy Lindqvist samt daterad okt -80, numrerad E.A.

75x56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75x56 cm.

Antal besök: 593