SKYLTDOCKA, trä, 1930/40-tal.

SKYLTDOCKA, trä, 1930/40-tal.
231537. SKYLTDOCKA, trä, 1930/40-tal.

Höj och sänkbar. Höjd ca. 165 cm.

Färgskav. Slitage, lagningar och skador på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 280