KARMSTOL "Talavid" Carl Malmsten, NC Möbler AB, 2005.

231506. KARMSTOL "Talavid" Carl Malmsten, NC Möbler AB, 2005.

Karmstol i björk med röd tygklädsel.
Brännstämplad Möbel komponerad av Carl Malmsten NC Möbler AB.
Stämplad 2005-03-23.
Höjd 81 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 2005-03-23.
Höjd 81 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 505