3 skedar, längd 17,5 cm, stämplade GAB, P9 (1965), N9 (1963), O9 (1964)
3 skedar, längd 11 cm, stämplade GAB P9 (1965), 2 st CGH M9 (1962)
5 skedar, längd 10 cm, stämplade MAB, H9 (1959)
1 sked med samisk dekor, stämplad COP O9 (1966)
Vikt 241 kg.
Bruksskick.
Vikt 241 kg.
Bruksskick.