PARTI SILVERSKEDAR, 12 delar, stämplade H9, N9, P9, O9, Vikt 241 kg.

231497. PARTI SILVERSKEDAR, 12 delar, stämplade H9, N9, P9, O9, Vikt 241 kg.

3 skedar, längd 17,5 cm, stämplade GAB, P9 (1965), N9 (1963), O9 (1964)
3 skedar, längd 11 cm, stämplade GAB P9 (1965), 2 st CGH M9 (1962)
5 skedar, längd 10 cm, stämplade MAB, H9 (1959)
1 sked med samisk dekor, stämplad COP O9 (1966)
Vikt 241 kg.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 241 kg.

Bruksskick.

Antal besök: 3 796