FIGURIN, majolika, putti på båt.

231495. FIGURIN, majolika, putti på båt.

Otydlig stämpel. Höjd 24, länd 26 cm.

Skador, sprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, sprickor och nagg.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 772