SILVERFÖREMÅL 3 st, 271 gram.

SILVERFÖREMÅL 3 st, 271 gram.
231487. SILVERFÖREMÅL 3 st, 271 gram.

Fat med genombrutet bräm och blomdekor i relief, längd 8,5-21 cm. Lockdosa med figurscen i relief samt graverad dekor, längd 6 cm. Större fatet stämplat med "kattfot, S" mindre fatet även med "835 JLH" samt dosan stämplad "830 S".

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 777