Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Allmoge
SPINNROCK, så kallad högrock, 1800-tal.
231473. SPINNROCK, så kallad högrock, 1800-tal.
Höjd ca. 104 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 104 cm.
Slitage, skador.
Gomér & Andersson Linköping
2 051