METALLFÖREMÅL, bland annat Skultuna.

231469. METALLFÖREMÅL, bland annat Skultuna.

Ljusstakar, ett par, mässing, Skultuna No 92.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 717