TEKANNOR med lock, 2 st, porslin, Kina.

23144. TEKANNOR med lock, 2 st, porslin, Kina.

Figural dekor, höjd 8,5 resp. 9,5 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 997