KRONSKÅP, allmoge, Dalarna, daterad 1797.

231415. KRONSKÅP, allmoge, Dalarna, daterad 1797.

Senare bemålning 1917. Höjd 215 cm. Bredd 90 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 782