HÖRNSKÅP, allmoge, 1900-tal.

HÖRNSKÅP, allmoge, 1900-tal.
231407. HÖRNSKÅP, allmoge, 1900-tal.

Avlutad fur. Höjd 96 cm. Djup 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 812