ALAIN THOMAS. "Pique-nique". Olja på pannå, signerad.

231313. ALAIN THOMAS. "Pique-nique". Olja på pannå, signerad.

17,5 x 31 cm.
Bokverk "Nus" signerad Alain Thomas samt med dedikation medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

17,5 x 31 cm.

Antal besök: 2 689