VYKORT Samling, 1900 - 1950 tal. 260 stycken kort.

231302. VYKORT Samling, 1900 - 1950 tal. 260 stycken kort.

Sitter i 3 pärmar. Flest Kort. brefkort från början av 1900 -talet, järnvägstationer, stadsmiljöer, militära kort, gratulationskort, kort från gods, paviljonger, kallbadhus, samt mycket annat.

Åldersslitage, pärmar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 758