MALMKRONA, barockstil, sekelskiftet 18/1900-tal.

231286. MALMKRONA, barockstil, sekelskiftet 18/1900-tal.

Takarmatur med 6 ljusarmar omgjord för el och med avtagbar ornamentik
Höjd till kopp ca 80 cm
Diameter 62 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till kopp ca 80 cm
Diameter 62 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 015