SIDEBOARD, teak, Gunni Omann, Omann Jun möbelfabrik.

231285. SIDEBOARD, teak, Gunni Omann, Omann Jun möbelfabrik.

Längd 180, bredd 45, höjd 123 cm.

Bruksslitage samt smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 437